4. SETKÁNÍ MOTOCESTOVATELŮ V NEDAMOVĚ

Hurá, je to tu znovu!

Srdečně Vás zveme na 4. setkání motocestovatelů v Nedamově. Jsme velmi rádi, že se tato akce, díky podobným nadšencům jako jste vy, pomalu stává tradicí.

Kromě poznávání stejně naladěných lidiček se můžete těšit na pestrý program, který v době psaní těchto řádek ještě není finální a bude průběžně aktualizován. Budem rádi za nějaké nápady co eventuálně přidat, koho pozvat a podobně.
Opět se budou konat přednášky a besedy s motocestovateli.

Každopádně se můžete těšit na Martina Poubu a jeho vyprávění Around Africa.

Sobota bude naplněna návštěvou Jawa muzea,  ON orienťákem s překvapením o proti loňsku. Pro ty kteří budou chtít pojezdit terénem bude opět připravena OFF vyjížďka v určitě pro mnohé zajímavé lokalitě. Na vítěze ON orientačního závodu čekají hodnotné ceny. Dále si mužete poslechnout přednášku o cestě Jižní Amerikou na bramboře. O tom, jak se dá udělat z obyčejného nápadu u pivka realita a o tom, že jde procestovat jakákoli země i bez znalosti jazyka, zkušeností a podpory. A to vše na velkém enduru nad 400 kg … cestou necestou … a přes 50 000 km různým terénem a zároveň tím nejlepším, co Jižní Amerika může nabídnout . Na závěr nás opět čeká sobotní koncertování pohodového písničkáře Bati.

Možnost přespání v chatičkách nebo vlastních stanech s polopenzí.
Snídaně dle vlastního výběru, večeře dle nabídky hotovek hospůdky s panoramatickým výhledem na přírodní koupaliště resp. rybník (komu se vejdou do kufrů pruty, má příležitost).
Sobotní grilované prasátko ve speciální tajné marinádě místního kuchařského mistra!

Za celý víkend s polopenzí: v chatičkách = 1150,-Kč, ve stanu = 750,-Kč. Jednodenní vstupné (na večerní program): 100,-

Závazná rezervace na gsadventure@email.cz nebo na 608 067 212
Navštivte nás v obchodě: Moto Mělník, Pražská 3746

Udělejte radost svým blízkým nejen k Vánocům. Možnost zakoupení darkoveho poukazu.

snimek1    pastor.plpoubes plakat

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *