PODZIMNÍ MAROKO ( 02.10.ŘÍJEN – 21.10.ŘÍJEN 2018) pouze dvě volná místa.

IMG_20160426_105331

  Tak jako obvykle jsme pro Vás na rok 2018 připravili i podzimní Maroko. Od jarního se trochu liší jak trasou tak i  počasím. Každopádně má své kouzlo a v tuto dobu stále hezké počasí.

  Projedeme všechny známe i komerčně méně známé horské průsmyky, které jsou ale jako stvořené právě pro motorkáře. Již tradiční ochutnávání místní výborné stravy, spaní jak na divoko, tak i u našich známých domorodců Berberů. Samozřejmostí je i zavítání do pouštních dun a spoustu dalšího. Každý den využijeme naplno pro plné užití této nádherné země, která v sobě skrývá spoustu až neskutečných krás.11

Vyrážet budeme z Čech, pokud někdo nepojede přímo třeba ze Slovenska. Přesuneme se již tradičně do našeho známého místa nedaleko Janova, kde se následně nalodíme na loď do marockého Tangeru. Na lodi je dost času na prozkoumání a informování se o všech denních detailech.

Na tuto cestu je možné se vydat i se spolujezdcem, trasa se dá vždy aktuálně upravit i pro méně zdatné jezdce. Je to třeba ale říci předem, abychom trasu upravili a vyšli vstříc všem, kteří jedou.

v případě zajmu pište do emailu : roadadventure@email.cz nebo tel: 608067212

 

Jeden komentář k PODZIMNÍ MAROKO ( 02.10.ŘÍJEN – 21.10.ŘÍJEN 2018) pouze dvě volná místa.

  1. Jan Pazour napsal:

    Dobrý den,
    měl bych zájem o informace ohledně podzimního maroka včetně ceny. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *